Aktualności

Jump to main navigation and login. Zestawy gier i zabaw. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego przedszkola. Ostatnio zostały dodane . 2015-05-12, Spotkanie autorskie z poetą. 2015-05-15, Eliminacje do konkursu O złotą różdżkę dobrej wróżki. 2015-05-25, Piknik rodzinny. 2015-05-28, Piknik Rodziny Szkół im. Jan Pawła II. 2015-06-04, Wycieczka - Szlakiem rękodzieła ludowego. Rekrutacja do przedszkola w roku szkolnym 20142015. DYREKTOR PRZEDSZKOLA IM. JANA PAWŁA II W KORYCINIE INFORMUJE, IŻ.

OVERVIEW

The domain przedszkole-korycin.pl presently has an average traffic ranking of zero (the lower the higher page views). We have parsed twenty pages within the website przedszkole-korycin.pl and found two websites linking to przedszkole-korycin.pl.

PRZEDSZKOLE-KORYCIN.PL TRAFFIC

The domain przedszkole-korycin.pl is seeing diverging quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for przedszkole-korycin.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-korycin.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-korycin.pl

Korycin Zapraszamy!

o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części obszaru wsi Aulakowszczyzna w gminie Korycin. podziału Gminy Korycin na okręgi wyborcze oraz na stałe obwody głosowania. Wizyta Księdza Biskupa Henryka Ciereszko w Gminie Korycin. Polsko litewskie warsztaty teatralne w Korycinie.

Korycin Zapraszamy!

Polskie Radio Białystok na żywo w Korycinie. Wichury zwyciężyły najstarszą lipę w Korycinie. Gdzie szukać pomocy? Zapraszamy na XII Święto Sera i XLI Dni Korycina.

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-KORYCIN.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-korycin.pl Mobile Screenshot of przedszkole-korycin.pl Tablet Screenshot of przedszkole-korycin.pl

PRZEDSZKOLE-KORYCIN.PL SERVER

We diagnosed that a single page on przedszkole-korycin.pl took one thousand three hundred and twenty-three milliseconds to load. Our parsers could not detect a SSL certificate, so in conclusion I consider this site not secure.
46.29.20.41

We discovered that this domain is using the Apache operating system.

Aktualności

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain has the following on the web site, "Jump to main navigation and login." I observed that the web page also said " Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego przedszkola." They also stated " 2015-05-12, Spotkanie autorskie z poetą. 2015-05-15, Eliminacje do konkursu O złotą różdżkę dobrej wróżki. 2015-05-28, Piknik Rodziny Szkół im. 2015-06-04, Wycieczka - Szlakiem rękodzieła ludowego. Rekrutacja do przedszkola w roku szkolnym 20142015. JANA PAWŁA II W KORYCINIE INFORMUJE, IŻ."

SEE MORE WEB SITES

Kraków Przedszkole Niepubliczne Krasnal w Krakowie

Krasnal - to dużo więcej niż przedszkole i żłobek. To sposób myślenia o dziecku - myślenia z perspektywy potrzeb, jakie dziecko zaspokaja swoimi zachowaniami. To codziennie na nowo podejmowany wysiłek budowania kontaktu z dzieckiem oparty na całkowitym szacunku i akceptacji, tworzenia języka i zachowań pełnych szacunku. Od 1 stycznia 2016 zapraszamy do Krasnal Wilga Park. Wyjątkowej i innowacyjnej przestrzeni dla dziecka i rodzica -.

Kredka! Niepubliczne przedszkole w Oławie

1 lipca - 31 sirpnia. 1 lipca - 31 sirpnia. 1 lipca - 31 sirpnia. Co się dzieje u BIEDRONEK.

Przedszkole Księży Młyn Przedszkole Księży Młyn

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE NA KSIĘŻYM MŁYNIE.

Niepubliczne przedszkole Kubuś Żłobek Kubuś - Przedszkole w Krakowie, przedszkole kraków, żłobek kraków

Życzymy Państwu udanych wakacji oraz związanych. Z nimi wyjazdów! Nie zmuszajmy dzieci do aktywno. Ci, lecz wyzwalajmy aktywno. I powoli rozwijajmy jego umys. Z przyjemnością zapraszamy do naszego przedszkola, które mieści się w Krakowie przy ul. Do dyspozycji dzieci mamy nowoczesny, monitorowany. W naszym przedszkolu dzieci podzielone są na grupy. Istnieje oddział zerowy, czyli zerówka.